kandydatów

Etat Specjalista ds. obsługi klienta

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Specjalista ds. obsługi klienta
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/9052
OBOWIĄZKI:
- Odpowiedzialność za codzienną realizację/przetwarzanie prac wyrównanych.- Przestrzeganie wymagań audytu zewnętrznego dla konkretnych klientów.- Wspieranie mniej doświadczonych kolegów w zespole.- Zapewnianie rozwiązań zgodnie z terminami i dokumentami/utrzymuje dokumentację i procesy SOP.- Eskaluje problemy klientów w razie potrzeby.- Współpraca z dostawcami zewnętrznymi (zarówno partnerami Alight, jak i partnerami klienta), aby zapewnić bezproblemową realizację procesów- Identyfikacja i badanie problemów oraz formułowanie rozwiązań/zaleceń poprzez analizę wzorców faktów oraz stosowanie SOP i najlepszych praktyk- Identyfikuje i wdraża pomysły na ulepszenie procesów i metodologii w zespole- Nadzoruje przetwarzanie, korzystając z SOP/wytycznych, aby zapewnić, że aktualizacje są dokładnie uchwycone- Odpowiada za kontrole jakości wzajemnej oceny pracy ręcznej i dostarczanie niezbędnych informacji zwrotnych- Identyfikuje potencjalne problemy ze świadczeniem usług i zapewnia wkład w poprawę procesu. Opracowuje i dostarcza materiały szkoleniowe i dokumentację dla zespołu oraz wspiera domenę- Współpracuje z członkami zespołu w celu komunikowania się z klientem i/lub innymi członkami zespołu klienta w kwestiach- Generuje raporty ad hoc poprzez uruchamianie i/lub pisanie zapytań i zapewniadokładność
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: Wyższe z zakresu zarządzania. Doświadczenie zawodowe: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Znajomość języków obcych: angielski i niemiecki, poziom znajomości: angielski komunikatywny- mile widziane C1 weryfikacja na rozmowie kwalifikacyjnej, certyfikaty nie są wymagane; niemiecki komunikatywny- mile widziane C1 weryfikacja na rozmowie kwalifikacyjnej, certyfikaty nie są wymagane

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie