kandydatów

Etat Asystent do spraw księgowości

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/9076
OBOWIĄZKI:
- wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego CDN, OPTIMA- sporządzanie dokumentacji kadrowo-płacowej - sporządzanie deklaracji JPK, VAT, CIT, PIT- sporządzanie deklaracji w programie PŁATNIK- bieżące analizowanie oraz uzgadnianie ksiąg pomocniczych z ewidencją księgi głównej w zakresie swoich obowiązków- analiza ewidencji należności i zobowiązań pod kątem terminowości wpłat i zapłat za faktury - prowadzenie innych spraw zleconych przez głównego księgowego- sporządzanie podstawowych raportów i zestawień- przyjmowanie, kompletowanie, gromadzenie i segregowanie wszelkich dokumentów- archiwizacja dokumentacji- prowadzenie korespondencji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Asystent do spraw księgowości (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: znajomość programu Optima, Excel, Płatnik

Wymagania inne:

umiejętności kadrowo płacowe, prowadzenie księgi rachunkowej, VAT, CIT, Optima. księga handlowa oraz płace, kadry

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 129,95 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie