kandydatów

Etat Cukiernik-piekarz

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego miejsce pracy: Skawina

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Cukiernik-piekarz
Miejsce pracy: Skawina
Numer: StPr/2021-11-26/3418
OBOWIĄZKI:
-obrabianie, naważanie, formowanie, dekorowanie, nacinanie, dzielenie,posypywanie, nadziewanie pieczywa.- obsługa maszyn do dzielenia, formowania i wałkowania pieczywa.- wykonywanie prac przygotowawczych do produkcji- panowanie nad ciągiem procesów technologicznych- pakowanie produktów do opakowań zbiorczych lub jednostkowych- formowanie, smarowanie, wałkowanie ciast- wypiekanie ciast formowych i blachowych- dekorowanie, krojenie ciast i tortów*pracę umowa na okres próbny 3 m-c, następnie na czas określony 33 m-c, później nieokreślony*wynagrodzenie w zależności od doświadczenia. Średnio 4200 zł brutto/mc
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

minimum 2 letnie na stanowisku piekarz/cukiernik/piekarz-cukiernik/ciastowyksiążeczka sanepidowska

Miejsce pracy:

Skawina

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego