kandydatów

Etat Kierownik ds. finansów (tax manager)

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kierownik ds. finansów (tax manager)
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/8940
OBOWIĄZKI:
1. Współpracowanie z zespołami biznesowymi w celu eliminowania ryzyka i wdrażania zarządzania bezpieczeństwem danych oraz kontroli prywatności danych. 2. Współpracowanie z zespołami IT i bezpieczeństwa w celu prowadzenia projektów zgodności danych, zapewnienia bezpieczeństwa aplikacji finansowych i ochrony danych osobowych. 3. Opracowywanie raportowania zgodności i pomiarów. 4. Opracowywanie materiałów szkoleniowych i instrukcji dotyczących dokumentacji i bezpieczeństwa danych. 5. Wspieranie inicjatyw wdrażających praktyki dostosowane do przepisów dotyczących prywatności danych. 6. Wspieranie inicjatyw zarządzania danymi, zapewniając mentoring i wymagania w zakresie zgodności z zarządzaniem rekordami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE LICENCJACKIE W ZAKRESIE FIZYKI, MATEMATYKI I INFORMATYKIMINIMUM 6 LAT DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO W PODOBNYM OBSZARZEUmiejętność pracy z różnymi zespołami IT i ich procesamiWiedza i umiejętności techniczne w zakresie zarządzania treścią i narzędziami do współpracy (np. Sharepoint/O365, Outlook, Alfresco, Tableau, Webex, Box, Google, Share Drives, IBM Optim itp.)Jasne, zwięzłe i profesjonalne umiejętności komunikacji interpersonalnej i pisaniaUmiejętności organizacyjne z możliwością ustalania priorytetów i równoważenia wielu zadań Dbałość o szczegóły i wytrwałość z kontynuacją w celu zamknięcia zadań, oczekujących elementów i wynikówUmiejętność zarządzania projektami Wiedza z zakresu ustrukturyzowanych/relacyjnych baz danych (np. Oracle) Umiejętność dostarczania prezentacji i materiałów szkoleniowych grupom osób

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 19 166,66 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie