kandydatów

Etat Koordynator budowy

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Koordynator budowy
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/8937
OBOWIĄZKI:
- Weryfikacja jakości trwających prac oraz dokumentacji technicznejprzygotowywanej przez podwykonawców- Weryfikacja prowadzonych robót zgodnie z harmonogramem- Kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych- Weryfikacja zgodności wykonanych robót z zapisami kontraktowymi- Zarządzanie pracą podległych inspektorów nadzoru- Koordynacja wszystkich branż (budowlanej, mechanicznej, automatyki)- Przygotowywanie dokumentów wewnętrznych firmy zw. z prowadzeniembudów- Raportowanie do kierownika budowy postępu pra- Uczestnictwo w odbiorach budowy- Udział w naradach koordynacyjnych- Wdrożenie obowiązujących kodeksów i standardów firmowych orazmiędzynarodowych- Realizacja planów inspekcji i testów- Ocena podwykonawców budowlanych i podwykonawców nadzoru- Raportowanie niezgodności wykonanych robót
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: wyższe, min, inżynieryjne, kierunek wykształcenia: inżynieria lądowa/ budownictwo. Doświadczenie zawodowe: min. 5 lat doświadczenia pracy jako inżynier w budownictwie przemysłowym w międzynarodowym środowisku pracy; Umiejętności: bardzo dobra znajomość kriogenicznych instalacji rozdziału powietrza (Air Separation Unit); Znajomość międzynarodowych przepisów technicznych i standardów; Znajomość podstawowych przepisów z zakresu BHP na budowie; Dobra znajomość pakietu MS Office, CAD, ERP i SAP; Umiejętność przedmiarowania i wycen. Znajomość języków obcych: angielski, poziom znajomości: j angielski komunikatywny, Pracodawca nie wymaga poświadczenia znajomości języków obcych certyfikatami

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 15 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie