kandydatów

Etat Specjalista ds. Sprzedaży

Firma: AJP spółka z ograniczona odpowiedzialnością Spółka Komandytowa miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 6060378, z dnia 2021-11-23

Producent i dystrybutor elementów wentylacyjnych w związku z szybkim rozwojem struktur sprzedaży oraz poszerzeniem oferty o nowe produkty poszukuje do swojego działu handlowego osób na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży.

Preferowane miejsce zamieszkania: Kraków - część wschodnia i południowa, Wieliczka, Niepołomice i najbliższe ich okolice

Obszar działania: Kraków i województwo małopolskie.

Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie nowych oraz utrzymywanie relacji z obecnymi klientami,
  • spotkania z klientami i analiza ich potrzeb,
  • prowadzenie negocjacji handlowych i przygotowywanie ofert,
  • bieżąca obsługa zamówień oraz praca z systemem Crm Optima,
  • realizacja założonej polityki i celów sprzedażowych.

Wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży poprzez segment B2B,
  • znajomość branży wentylacyjno - klimatyzacyjnej będzie dodatkowym atutem,
  • silna motywacja i zorientowanie na wyniki pracy,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • znajomość środowiska ACAD mile widziana.

Oferujemy

  • ciekawą i stabilną pracę w szybko rozwijającej się organizacji,
  • wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny i czytelny system premiowy,
  • narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon),
  • Wsparcie ze strony współpracowników, możliwość rozwoju.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 23-11-2021
Wyświetleń: 199