Etat Starszy specjalista ds. analiz procesów zakupowych w obszarze transportu/ senior transport sourcing

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Starszy specjalista ds. analiz procesów zakupowych w obszarze transportu/ senior transport sourcing analyst
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/8617
OBOWIĄZKI:
PRACA W GLOBALNYM ZESPOLE DS. RAPORTOWANIA, WSPÓŁPRACA PRZY PRZETARGACH Z PRZEWOŹNIKAMI, UTRZYMYWANIE SYSTEMÓW I BAZ DANYCH DEDYKOWANYCH DO GLOBALNYCH STAWEK TRANSPORTOWYCH, ANALIZA PROCESÓW TRANSPORTOWYCH, RAPORTOWANIE I ANALIZA KPI.W RAZIE DODATKOWYCH PYTAŃ I POTRZEBNYCH INFORMACJI, POZOSTAJEMY DO DYSPOZYCJI.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

poziom wykształcenia WYŻSZE, kierunek wykształcenia ZARZĄDZANIE TRANSPORTEM, CO NAJMNIEJ 3 LATA NA STANOWISKU SPECJALISTY DS. PLANOWANIA TRANSPORTU LUB USŁUG TRANSPORTOWYCH;, UMIEJĘTNOŚĆ ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW POD PRESJĄ CZASU, ZDOLNOŚCI ANALITYCZNE, ELASTYCZNOŚĆ. SZYBKIE ADAPTOWANIE SIĘ DO NOWYCH WARUNKÓW PRACY. UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE MIĘDZYNARODOWYM, DOBRA ORGANIZACJA PRACY; PRACODAWCA NIE WYMAGA POTWIERDZENIA ZNAJOMOŚCI JĘZYKÓW OBCYCH CERTYFIKATEM.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 9 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie