kandydatów

Etat Menadżer testów/test manager

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Menadżer testów/test manager
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/8529
OBOWIĄZKI:
Koordynacja i monitorowanie, planowania testów dla różnych kompetencji testerskich. Monitorowanie i koordynowanie testów w poszczególnych cyklach testowych.Koordynowanie testów poszczególnych kompetencji. Zarządzanie procesemrozwiązywania problemów dla kompetencji testerskich. Monitorowanieczynników wpływających na możliwość przeprowadzania testów imonitorowanie wyników testów (np. dostępność wymagań, dostępność testsystemów, pokrycie wymagań testami, itp.). Tworzenie raportu ocałościowym statusie testów bazując na raportach poszczególnychkompetencji. Zapis/uaktualnianie/kontrolowanie ryzyk, ich eskalacja iakcje. Dostarczanie informacji do Technical Managera, Project Managera iklienta (jeśli wymagane). Realizowanie zadań zgodnie z planami istandardami jakości dywizji AS&UX oraz TCK i planem. Dbanie o dobrywizerunek firmy. Stałe i systematyczne podnoszenie swoich kwalifikacjizawodowych. Ochrona poufnych informacji i dbanie o mienie firmy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: wyższe, kierunek wykształcenia: elektronika lub pokrewne, doświadczenie zawodowe: co najmniej 3 lata na stanowisku inżyniera w przemyśle zaawansowanych technologii, umiejętności: biegła znajomość metod, technik i procesów APTIV, znajomość zasad estymacji, planowania, kontrolowania i kierowania testami, znajomość procesów w różnych kompetencjach testerskich. Znajomość symulacji i automatyzacji w testach. Biegła umiejętność tworzenia scenariuszy testowych. Biegła umiejętność tworzenia metryk dotyczących testów. Umiejętność zarządzania problemami. Uczciwość w relacjach z firmą, klientami i współpracownikami. Analityczne podejście do rozwiązywania problemów. Umiejętność współpracy z pracownikami niższego szczebla. Umiejętność pracy zespołowej. Mobilność.4)uprawnienia: CERTYFIKAT ISTQB, CERTYFICAT SCRUM MASTER, znajomość języków obcych: język angielski, poziom znajomości: biegły.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 16 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie