Etat Inżynier ds. badań i rozwoju produktów/ r&d products engineer

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Inżynier ds. badań i rozwoju produktów/ r&d products engineer
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/8521
OBOWIĄZKI:
Udział w multidyscyplinarnym projekcie w zakresie merytorycznym w ramach zespołu multidyscyplinarnego.Współudział przy definiowaniu wymagań dla zadań realizowanych we własnym zespole multidyscyplinarnym.Współudział w zapewnieniu najwyższej jakości rozwijanego produktu (HW, FPGA, SW) w ramach realizowanych przez siebie zadań.Współudział w rozwiązywaniu problemów z jakością produktów (HW, FPGA, SW).Współudział w zarządzaniem czasem życia (LCM) produktów przypisanych do zespołu multidyscyplinarnego zgodnie z otrzymanymi zadaniami.Zabezpieczenie integralność wszystkich danych produktu, takich jak kod źródłowy, schematy obwodów, specyfikacja projektu, dokumenty weryfikacyjne, dokumenty produkcyjne, pliki wyników itp.Wykonywanie prac pomiarowych i badawczych oraz testów w pomieszczeniach pomiarowo-badawczych zgodnie z procedurami, instrukcjami, polityką jakości i polityką bezpieczeństwa obowiązującymi w PG Technology Center.Opieka nad wyznaczonymi pomieszczeniami pomiarowo-badawczymi oraz realizacja zleconych inwestycji.Współudział w tworzeniu patentów i wniosków racjonalizatorskich.Współudział w planowaniu i realizacji zakupów i inwestycji w projekcie.Wykonywanie innych poleceń przełożonego nie ujętych w zakresie zadań i obowiązków, a związanych z wykonywaną pracą.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: perski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

wyższe, kierunek wykształcenia inżynieria komputerowa w zakresie sztucznej inteligencji i robotyki, doświadczenie zawodowe minimum 1 rok doświadczenia zawodowego, mile widziany udział w międzynarodowych projektach badawczych, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność pracy wielozadaniowej, zdolność pracy w zespole międzynarodowym, uprawnienia mile widziane ukończone studia doktoranckie, znajomość języków obcych język angielski oraz perski wymagany ze względu na pracę w międzynarodowej firmie oraz kontakt z klientami i biurami firmy za granicą, poziom znajomości zaawansowany - język angielski oraz perski, pracodawca nie wymaga potwierdzenia znajomości języków obcych certyfikatem

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 9 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie