kandydatów

Etat Menedżer rozwiązań it ds. orkiestracji b2b

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Menedżer rozwiązań it ds. orkiestracji b2b
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/8435
OBOWIĄZKI:
uczestnictwo w triażu wymagań użytkowników, odpowiadanie na prośby związane z kwestią produkcji kierowane od zewnętrznych i wewnętrznych klientów,ocena i zatwierdzanie projektów tworzonych przez zespoły techniczne spełniających standardy określne przez platformę użytkowników PMI, asysta w dizajnie, koordynacji i rozwoju projektów, rozpoznawanie potrzeb; współpraca z zespołami ds. rozwoju celem definiowania wymagań i planowania projektów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

poziom wykształcenia: wyższe, kierunek wykształcenia: dyplom w dziedzinie nauk technologicznych, doświadczenie zawodowe: min. 5 letnie doświadczenie zawodowe - w tym doświadczenie w pracy z Salesforce products, Community Cloud , Force.com,Marketing Cloud; umiejętności: umiejętność budowania i wprowadzania produktu, wszechstronność, pewność siebie, posiadanie umiejętności skutecznego realizowania projektów przy minimalnym wsparciu, zdolności organizacyjne, umiejętność efektywnego prioretyzowaniaobowiązków w warunkach krótkiego terminu ich realizacji, mile widziane będzie posiadanie certyfikatów takich jak: "architekt aplikacji salesforce", "projektant architektury danych i zarządzania salesforce, projektant architektury integracji salesforce"

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 19 938 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie