kandydatów

Etat Inżynier Geodeta

Firma: Przedsiębiorstwo Budowlano-Geodezyjne i Inwestycyjne „REL-BUD” Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 5988228, z dnia 2021-11-10

Jesteśmy firmą geodezyjną z wieloletnim doświadczeniem, istniejemy od 1990 roku. Specjalizujemy się w obsłudze inwestycji kubaturowych ( głównie dla dużych Inwestorów ) - osiedla mieszkaniowe , budynki przemysłowe ,użytecznosci publicznej .Wykonujemy wszelkie prace geodezyjne związane z przygotowywaniem inwestycji oraz ich realizacją. Zajmujemy się również podziałami i regulacjami stanów prawnych.

Posiadamy kilka zespołów geodezyjnych - dwuosobowych.

Prace geodezyjne wykonujemy posługując się wysokiej klasy sprzętem geodezyjnym firm: TOP-CON, LEICA, GEO-MAX

Inżynier Geodeta

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

Zakres głównych prac: obsługa realizacji - budownictwo kubaturowe, przemysłowe i towarzyszące im prace (geodezyjna obsługa inwestycji).

Miejscem pracy jest Kraków, jednak możliwe są wyjazdy na Śląsk (w godzinach pracy).

Praca głównie w terenie ale i też w biurze w proporcji ok 60/40.

Bazujemy na programach głównie w środowisku CAD i Microstations z nakładką MK".

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracach kameralnych, polowych.
  • Prawo jazdy kat B.
  • Gotowość do podjęcia pracy  od stycznia 2022.

Oferujemy

  • Forma zatrudnienia - po okresie próbnym - umowa o pracę - pełny etat.
  • Zapewniamy możliwość zdobycia dużego doświadczenia zawodowego w różnych rodzajach prac geodezyjnych.
  • Samodzielność i dobrą atmosferę pracy.

Pozostałe oferty pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budowlano-Geodezyjne i Inwestycyjne „REL-BUD” Sp. z o.o.
Etat Inżynier Geodeta w firmie: Przedsiębiorstwo Budowlano-Geodezyjne i Inwestycyjne „REL-BUD” Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków 31-05-2021

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 10-11-2021
Wyświetleń: 273