kandydatów

Etat Inspektor ogólnobudowlany

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Inspektor ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/8181
OBOWIĄZKI:
inspektor techniczny ds. ogólnobudowlanych i rozliczeńobsługa mieszkańców w sprawach związanych z remontami budowlanymi w zasobach Spółdzielni,prowadzenie książek obiektów budowlanych,prowadzenie korespondencji związanej z remontami i inwestycjami w zasobach Spółdzielni,sporządzanie kosztorysów i specyfikacji prac budowlanych objętych przetargami,współpraca z innymi komórkami w Spółdzielni oraz firmami zewnętrznymi,nadzór nad pracami wykonywanymi siłami własnymi oraz przez firmy zewnętrzne w zakresie objętym posiadanymi uprawnieniami,rozliczanie mediów,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Inspektor budowlany (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane, kierunek: budowlane

Wymagania inne:

znajomość problematyki obsługi mieszkańców, rozliczenia mediów, nadzór nad pracami wykonywanymi dla sp-ni , uprawnienia mile widziane.wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,znajomość kosztorysowania,znajomość zagadnień budownictwa,dobra znajomość obsługi programów MS Office,umiejętność pracy w zespole,

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie