kandydatów

Etat Starszy specjalista ds. analizy kredytowej

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Starszy specjalista ds. analizy kredytowej
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/8187
OBOWIĄZKI:
Tworzenie i kontrola nad danymi kredytowymi klienta. Monitorowanie sytuacji na kontach klientów. Analiza i wyrażanie zgody/braku zgody na zwolnienie zamowien klienta. Procesowanie referencji kredytowych klientów. D & B i Equifax - analiza raportów i danych kredytowych. Rozwiązywanie problemów klientów. Dbanie o przejrzystość stanu konta klientów (faktury/debety/płatności/kredyty). Aplikacja płatności i kredytów klientów na kontach. Regularna wymiana korespondencji z klientami i zespołem sprzedażowym. Trening nowych pracowników. Zacieśnianie pozytywnych relacji biznesowych z klientami i pomoc w eskalacjach sytuacji problematycznych. Wyrażanie swoich zgód/braku na sytuacje wykraczające poza standardowe okoliczności (np. przekroczenie linii kredytowej przez klienta,etc.).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Wysoka motywacja, aktywność, otwartość. Możliwość organizowania i równoważenia wielu projektów w szybkim tempie. Profesjonalne i proaktywne podejście. Znajomość aplikacji MS office, silne umiejętności komunikacyjne, w mowie i piśmie, dokładność, duża dbałość o szczegóły i umiejętność rozwiązywania problemów, doswiadczenie zawodowe co najmniej 2,5 roku na stanowisku związanym z analizą kredytów lub należnosci. Wykształcenie wyższe na kierunku finansowo kredytowym. Doskonała (C1) znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego. Zaawansowana znajomość języka angielskiego- praca z klientami z rynków amerykańskich i wschodnich. Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku. Znajomośc produktów i rozwiązań firmy Motorola.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie