kandydatów

Etat Referent w magazynie

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Referent w magazynie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/8186
OBOWIĄZKI:
Zakres zadań na stanowisku: 1. Przyjmowanie i rejestrowanie dostaw zamówionych odczynników, gazów technicznych, urządzeń, przedmiotów i materiałów; 2. Sprawdzanie otrzymanych towarów ilościowo i jakościowo, zgodnie z fakturą lub specyfikacją; 3. Reklamowanie przesyłek uszkodzonych, oraz niezgodnych z fakturą (dowodem dostawy); 4. Zgłaszanie w Dziale Zaopatrzenia i Transportu otrzymanych dostaw (dla potwierdzenia ich zgodności z zamówieniem), oraz odebranie informacji o przeznaczeniu otrzymanych towarów; 5. Przygotowywanie towarów do wydania ich końcowemu odbiorcy i właściwe ich przechowywanie w tym czasie; 6. Rejestrowanie wpływu otrzymanych faktur w Dziale Administracji oraz wpisywanie ich do właściwego rejestru zgodnie z zarządzeniem o zamówieniach publicznych; 7. Opisywanie faktur zgodnie z obowiązującymi w IF PAN wymogami. Sporządzanie stosownych dokumentów magazynowych w programie Symfonia; 8. Przedstawianie przygotowanych faktur i dokumentów magazynowych do sprawdzenia oraz do zatwierdzenia kierownikowi Działu. Następnie przekazywanie ich do Działu Finansowo-Księgowego tak, aby faktury mogły być opłacone w terminie; 9. Nadawanie księgowych numerów ewidencyjnych środkom trwałym i przedmiotom nietrwałym; 10. Udokumentowane przekazywanie zamówionych towarów końcowym odbiorcom; 11. Składanie zamówień dla uzupełnienia zapasów magazynowych artykułów stale używanych w Instytucie; 12. Odpowiedzialność materialna za towary przechowywane w Magazynie. Właściwe ich przechowywanie i zabezpieczenie; 13. Dokonywanie zleconych i okresowych inwentaryzacji, zgodnie z zarządzeniami; 14. Wykonywanie na polecenie przełożonego innych zadań wynikających z charakteru zajmowanego stanowiska, a nie ujętych w niniejszym zakresie obowiązków.Godziny pracy: 8-16. Umowa o pracę na okres próbny, następnie możliwość przedłużenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: uczciwość
Uprawnienia: zaangażowanie
Uprawnienia: sprawność fizyczna
Uprawnienia: biegła znajomość obsługi komputera
Uprawnienia: pracowitość

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: średnie; umiejętności: biegła znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu Office oraz mile widziana znajomość programu Symfonia. Dobra kondycja, zaangażowanie i uczciwość w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie