kandydatów

Etat Specjalista ds. zarządzania informacją

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego miejsce pracy: Skawina

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Specjalista ds. zarządzania informacją
Miejsce pracy: Skawina
Numer: StPr/2021-11-03/3178
OBOWIĄZKI:
1. Przygotowywanie, poszukiwanie oraz organizowanie dostępu do informacji o usługach i wsparciu jakie może uzyskać osoba zależna i jej opiekun;2. Weryfikacja otrzymywanych ofert oraz ustalenie ich dostępności;3. Aktualiacja strony internetowej, prowadzenie mediów spolecznościowych oraz opracowywanie i przygotowywanie ulotek i informatorów;4. Pomoc w tworzeniu wirtualnych grup dyskusyjnych i samopomocowych;5. Współpraca z mieszkańcami gminy Skawina w zakresie świadczonych usług;6. Współpraca z rodzinami osób niesamodzielnych, instytucjami, organizacjami społecznymi i podmiotami leczniczymi;7. Prowadzenie kampanii informacyjnej i promocyjnej CWO.
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: wykształcenie średnie (min. 3 lata pracy) lub wykształcenie wyższe (min. 2 lata pracy)Umiejętności: biegła obsługa środowiska MS Windows 10 i pakietu Office, znajomość obsługi programów graficznych, stron internetowych, social mediów (facebook. Twitter, Intagram) samodyscyplina i zdolność analitycznego myślenia zaangażowanie, dobra organizacja pracy i kreatywnośćUprawnienia: mile widziane kursy w zakresie obsługi programów graficznychDoświadczenie zawodowe: mile widziane.,,Szczegółowe informacje dotyczące naboru znajdują się na stronie internetowej MGOPS w Skawinie w zakładce Aktualności/ogłoszenia".

Miejsce pracy:

Skawina

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego