kandydatów

Etat Monter sieci światłowodowych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle miejsce pracy: Kraków

Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle
Monter sieci światłowodowych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0961
OBOWIĄZKI:
Montaż napowietrznych sieci światłowodowych, instalacja i konfiguracja urządzeń sieciowych LAN i FTTH, znajomość obsługi komputera
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: uprawnienia SEP E do 1 kV
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. A, B
Uprawnienia: szkolenie-technologie światłowodowe

Wymagania inne:

[Inne] : Znajomość obsługi komputera, umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych LAN, FTTH

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 03-11-2021
Wyświetleń: 165