kandydatów

Etat Specjalista ds. personalnych

Firma: Chemobudowa Kraków S.A. miejsce pracy: Kraków

Chemobudowa - Kraków S.A. to dynamicznie rozwijająca się Spółka o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym w kraju i na rynku niemieckim poparta 72-letnią historią działalności.

Obecnie poszukujemy osób do pracy w zawodzie:

Specjalista ds. personalnych
Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

  • koordynowanie i samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska produkcyjne, inżynierskie i administracyjne (redagowanie i publikacja ogłoszeń, selekcja kandydatów, umawianie spotkań, bieżące monitorowanie procesów oraz aktywne uczestnictwo w spotkaniach rekrutacyjnych)
  • udział w rozwoju wewnętrznych narzędzi i metod rekrutacyjnych, mających na celu wzrost efektywności procesu pozyskiwania pracowników
  • dbanie o pozytywne doświadczenia kandydatów na każdym etapie procesu rekrutacji
  • organizacja i koordynacja procesu wdrożenia nowo zatrudnionych pracowników
  • opracowywanie i aktualizowanie opisów stanowisk pracy
  • badanie potrzeb szkoleniowych pracowników i efektywne realizowanie szkoleń
  • współpraca z firmami i ośrodkami szkoleniowymi
  • prowadzenie i koordynowanie procesu ocen okresowych
  • udział w opracowywaniu i administrowaniu procedurami dotyczącymi zarządzania zasobami ludzkimi
  • opracowywanie zestawień i raportów na potrzeby wewnętrzne

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia
  • minimum 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (praca w wewnętrznym dziale HR będzie dodatkowym atutem)
  • znajomość i zainteresowanie trendami w zakresie pozyskiwania talentów oraz rekrutacji
  • doświadczenie w planowaniu i realizacji szkoleń
  • znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w kilku projektach równocześnie
  • wytrwałość w dążeniu do osiągania wyznaczonych celów
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość prawa pracy mile widziana
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków
  • możliwość skorzystania z dopłat z funduszu socjalnego (m.in. dopłata do wypoczynku, dofinansowanie do kolonii dzieci, paczki mikołajowe, świadczenia Bożonarodzeniowe, karta sportowa)
  • możliwość korzystania z dofinansowania do dodatkowej opieki medycznej
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie
Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami