kandydatów

Etat Stylistka rzęs

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Stylistka rzęs
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/8079
OBOWIĄZKI:
•wykonywanie zabiegów stylizacji rzęs- dostępnych w ofercie Salonu, •udzielanie Klientom porad kosmetycznych,•zgłaszanie Zleceniodawcy każdej trudnej sytuacji, takiej jak: wystąpienie powikłania, popełnienie błędu, niezadowolenie Klienta, chęć złożenia reklamacji przez Klienta itd.,•przyjmowanie od Klientów opłat za wykonany zabieg, wystawianie i drukowanie paragonów,•wykonywanie zdjęć przed, w trakcie oraz po zabiegu zgodnie z przyjętymi w Salonie standardami,•dezynfekcja i sterylizacja sprzętu, urządzeń oraz powierzchni zgodnie z obowiązującymi w Salonie procedurami sanitarnymi,•dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń, narzędzi i sprzętu oraz o porządek i ład w miejscu pracy,•zgłaszanie Zleceniodawcy braków i bieżącego zapotrzebowania na kosmetyki, akcesoria jednorazowe,wymiar czasu pracy 100h/m-c
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Aplikacja i stylizacja rzęs
Uprawnienia: aplikacja rzęs metodą express

Wymagania inne:

LIfting + botox + koloryzacja rzęsAplikacja rzęs metodą 1:1, 2:1, 3:1, 4-5D, 6-10D

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 190 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie