Etat Hydraulik - Monter instalacji sanitarnych / wod. kan. gaz. co.

Firma: ZIS-TECH GRZEGORZ OWCA miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 5917374, z dnia 2021-11-02

Zis-Tech prowadzi działalność w branży usług wodno-kanalizacyjnych.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Hydraulik - Monter instalacji sanitarnych / wod. kan. gaz. co.

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • Umiejętność wykonywania podstawowych zadań związanych z instalacjami sanitarnymi w systemie PEX,PP
  • Mile widziana umiejętność spawania w systemie TIG lub gazowym

Wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja wykonywanego zadania
  • Dyspozycyjność
  • Podstawowa znajomość materiałów instalacyjnych

Oferujemy

  • Szkolenia
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Premię uznaniową