kandydatów

Etat Menedżer ds. produktu/product owner

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Menedżer ds. produktu/product owner
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/8059
OBOWIĄZKI:
Nadzorowanie i zarządzanie cyklem życia produktu ze skupieniem się na gromadzeniu i priorytetyzacji wymagań produktowych klientów oraz dostarczanie wizji produktów.Opracowanie wymagań biznesowych dla nowego rozwiązania poprzez badanie rynku i istniejących projektów. Działanie jako product owner dla danego rozwiązania, abyzapewnić dostarczenie komponentów produktu na czas zgodnie zestandardami jakości. Współpraca z zespołem inżynierów rozwoju oprogramowania,celem zapewnienia odpowiedniej dystrybucji zadań, by osiągnąć założone cele.Praca w zespole rozwijającym w sposób zwinny oprogramowanie (Metodologia Agile).Ciągła komunikacja z klientami, zbieranie wymagań biznesowych i ich udoskonalanie. Raportowanie statusu produktu do interesariuszy. Kompleksowe zarządzanie produktem w oparciu w ramach przydzielonego projektu i działanie jako główny punkt kontaktu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

poziom wykształcenia: wyższe, co najmniej licencjat lub odpowiednik, kierunek wykształcenia: preferowane ekonomia, ekonomika, zarządzanie, doświadczenie zawodowe: co najmniej 6 lat doświadczenia zawodowego w tym minimum 2 lata na stanowisku kierowniczym lub managerskim w firmie, której działalność jest związana z oprogramowaniem, w firmie z branży IT, umiejętności: znajomość metodologii zwinnego zarządzania projektami (metodologia Agile), wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, wiedza z zakresu metod zarządzania projektami, zarządzania ryzykiem w projektach, doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku, znajomość języków obcych: język rosyjski poziom co najmniej C1w mowie i w piśmie współpraca z interesariuszami posługującymi się językiem rosyjskim, język angielski poziom C2 w mowie i w piśmie współpraca z interesariuszami posługującymi się językiem angielskim, główny język komunukacji

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 18 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie