kandydatów

Etat Cieśla szalunkowy

Firma: INŻYNIERIA Zbigniew Witkowski miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 5913273, z dnia 2021-10-29

INŻYNIERIA Zbigniew Witkowski

INŻYNIERIA jest profesjonalną, prywatną firmą budowlaną, działającą na terenie południowej Polski. Firma powstała w 2002 roku, zajmuje się budownictwem ogólnym a w szczególności budownictwem mieszkaniowym, przemysłowym oraz budownictwem drogowym. Bierze udział w budowie autostrad, dróg szybkiego ruchu, a także dróg miejskich i osiedlowych. Przedsiębiorstwo buduje biurowce, hotele, budynki jedno i wielorodzinne, hale oraz obiekty przemysłowe. W obszarze budownictwa kubaturowego firma specjalizuje się w wykonawstwie elementów żelbetowych.

INŻYNIERIA realizuje zadania budowlane w systemie generalnego wykonawstwa i podwykonawstwa. Sprawuje kierownictwo i nadzór nad inwestycjami budowlanymi, prowadzi doradztwo i wyceny inwestycyjne.

Przedsiębiorstwo posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą składającą się z osób doświadczonych oraz młodych o dużym potencjale rozwojowym. Kadrę kierowniczą stanowią inżynierowie zorganizowani w zespoły do spraw przygotowania produkcji i zespoły produkcyjno- montażowe.

Cieśla szalunkowy

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

INŻYNIERIA WYKONAWCA PRAC BUDOWLANYCH

Firma z wieloletnim doświadczeniem, prowadząca działalność na rynku krakowskim jako Generalny Wykonawca oraz Wykonawca stanu surowego budynków i innych obiektów (budownictwo inżynieryjne, przemysłowe).

Praca na terenie Krakowa.

Wymagania

  • Znajomość pracy z szalunkami systemowymi w przypadku cieśli szalunkowych
  • Sumienność i dokładności w wykonywaniu obowiązków
  • Odpowiedzialność za prawidłowe wykonanie powierzonych prac
  • Mile widziane brygady z doświadczeniem

Oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • Dobre wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji
  • Dogodne dla pracownika sposoby rozliczania
  • Ciągłość pracy na terenie Krakowa i okolic. Nie przewiduje się delegacji.