kandydatów

Etat Manager ds. kontroli- global risk

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Manager ds. kontroli- global risk
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/8010
OBOWIĄZKI:
-Podejmowanie konsultacji w zakresie bezpieczeństwa informacji również w języku rosyjskim;-Wykonywanie opartych na ryzyku monitorowań kontroli/polityk, procedur i instrukcji operacyjnych dotyczących ryzyka informacji i cyberbezpieczeństwa w celu walidacji skuteczności kontroli i monitorowania terminowych rozwiązań problemów związanych z bezpieczeństwem informacji, w tym zdolności do wykrywania, reagowania i odzyskiwania po incydentach;-Wspieranie biznesu we wdrażaniu kontroli bezpieczeństwa informacji;-Zapewnianie wsparcie logistyczne dla CCO HBCE Risk poprzez przygotowanie pakietów spotkań, protokołów i działań na kluczowe spotkania z kierownictwem wyższego szczebla;-Monitorowanie i analizę kluczowych informacji zarządczych oraz raportowanie wskaźników ryzyka niefinansowego;-Zapewnienie regularnych raportów kierownictwu wyższego szczebla na temat ryzyka i postępów projektu, zgodnie z wymaganiami;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: Wyższe, kierunek wykształcenia: Zarządzanie. Doświadczenie zawodowe: 14 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w bankowości. Znajomość języków obcych: angielski i rosyjski, poziom znajomości: komunikatywny w mowie i piśmie;

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 15 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie