kandydatów

Etat Menedżer ds. kontroli jakości i testów it

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Menedżer ds. kontroli jakości i testów it
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/7993
OBOWIĄZKI:
- udział w procesie testowania nowych funkcjonalności i ścisła współpraca z zespołem QA - ścisła współpraca z zespołem developerskim w naprawie błędów oprogramowania - współpraca z częścią biznesową projektu w celu uzyskania wymagań dla tworzonego oprogramowania - opracowywanie przypadków testowych, tworzenie raportów z wykonanych testów.Wysokość wynagrodzenia nie mniej niż 17 140 PLN
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: hindi, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: wyższe, kierunek wykształcenia: wyższe z zakresu inżynierii, elektroniki i komunikacji. Umiejętności: umiejętność pracy w zespole, wiedza i umiejętności z zakresu pracy jako tester oprogramowania,wiedza i umiejętności w zakresie narzędzi Python, Shell scripting, IDEs PyCharm, Eclipse. Znajomość języków obcych: bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie; Bardzo dobra znajomość języka hindi w mowie i piśmie;

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 17 140 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie