kandydatów

Etat Specjalista sme

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Specjalista sme
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/8030
OBOWIĄZKI:
Osoba zajmująca to stanowisko będzie odpowiedzialna za: odbieranie połączeń od klienta, tworzenie zgłoszeń serwisowych dla inżynierów serwisu terenowego, rezerwowanie zamówień urządzeń od klientów na Oracle, rezerwowanie zwrotów urządzeń do naprawy lub złomowania, tworzenie ofert dla klienta, kontrolowanie podstawowych danych klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: francuski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie