kandydatów

Etat Asystent do spraw księgowości

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego miejsce pracy: Skawina

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Skawina
Numer: StPr/2021-10-08/2888
OBOWIĄZKI:

- wstępna weryfikacja dokumentów księgowych pod względem rachunkowym merytorycznym i formalnym, - skanowanie i digitalizacja, - wprowadzanie do rejestrów dokumentów księgowych, - sprawdzanie ksiąg, - prowadzenie rozrachunków, - monitorowanie terminów badań lekarskiech, BHP i umów pracowników.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Wykształcenie co najmniej średnie, podstawowa znajomość przepisów podatkowych, ZUS, Kadry, obsługa komputera, kultura osobista, umiejętność analitycznego myślenia, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy:

Skawina

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego