kandydatów

Etat Inspektor ds. budowlaych

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Inspektor ds. budowlaych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/7948
OBOWIĄZKI:
- Nadzór nad utrzymaniem nieruchomości w zakresie ogólnobudowlanym- Planowanie i nadzór nad wykonywanymi pracami remontowymi- Przygotowanie dokumentacji do przetargów na roboty budowlane, rozliczanie robót remontowych- Nadzór nad firmą świadczącą usługi konserwacyjne- Przeprowadzanie okresowych kontroli i przeglądów nieruchomości Spółdzielni- Prowadzenie książek obiektów budowlanych i dokumentacji technicznej- Prowadzenie korespondencji i obsługa właścicieli lokali i członków Spółdzielni- Współpraca z pozostałymi komórkami Spółdzielni
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Inspektor nadzoru budowlanego
Wykształcenie: średnie branżowe, brak, kierunek: budowlane, techniczne
Uprawnienia: komunikatywność w obsłudze klienta
Uprawnienia: biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych (Microsoft Office)
Uprawnienia: umiejętność współpracy

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe lub średnie, techniczne, budowlane; Uprawnienia budowlane, przynależność do MOIIB; Umiejętność kosztorysowania robót budowlanych (obsługa programu Zuzia); Doświadczenie w zakresie eksploatacji obiektów i budynków mieszkalnych;

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

5 000 - 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie