kandydatów

Etat Fizjoterapeuta-masażysta

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego miejsce pracy: Skawina

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Fizjoterapeuta-masażysta
Miejsce pracy: Skawina
Numer: StPr/2021-10-25/3060
OBOWIĄZKI:
wykonywanie porad i zabiegów fizjoterapeutycznych,prowadzenie dokumentacji medycznej*praca wg. grafiku w godzianch 7-18
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Fizjoterapeuta (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

mile widziane dodatkowe kursy;np.Mc Kenzie,PNF,Mulligan

Miejsce pracy:

Skawina

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego