kandydatów

Etat Junior Marketing Specialist

Firma: Soneta Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Junior Marketing Specialist
Miejsce pracy: Kraków
Kogo szukamy:

Jesteś na początku swojej kariery w marketingu, patrzysz w kierunku IT, czujesz, że marketing B2B jest dla Ciebie, wiesz, że za kreatywnością kryje się solidna analityka?

Szukamy osoby, która chce się zaangażować w działania i projekty marketingowe o różnym stopniu złożoności. Zakres obowiązków jest związany z trzema obszarami:

  • social media, społeczności, content marketing
  • koordynacja wewnętrznych i zewnętrznych projektów marketingowych
  • prowadzenie projektów na styku marketing-sprzedaż

Jest to zatem idealna praca dla osoby, która szuka swojej specjalizacji i jest gotowa działać
w kilku obszarach. Docelowo wybierzesz swój obszar, w którym zostaniesz ekspertem.

Obecnie pracujemy w trybie pracy zdalnej (lub dla chętnych – hybrydowo). Docelowo będzie to model hybrydowy.

Obowiązki:
  • wsparcie pracy działu marketingu w realizacji kampanii marketingowych
  • koordynacja współpracy z zewnętrznymi partnerami firmy, podwykonawcami, agencjami reklamowymi
  • zarządzanie contentem oraz kalendarzem publikacji:  koordynacja procesu zamawiania, tworzenia i weryfikacji treści; publikacja treści, współpraca z autorami (copywriterzy, eksperci)
  • obsługa kanałów social media: współudział w planowaniu i tworzeniu treści, moderowanie profili oraz grupy na fb
  • tworzenie newsletterów – komunikacja zewnętrza i wewnętrzna – współpraca
    z innymi działami firmy
  • wsparcie/prowadzenie projektów, które łączą sprzedaż i marketing
Wymagania:
  • pierwsze doświadczenia w pracy projektowej, staż w dziale marketingu
  • zainteresowanie marketingiem B2B
  • otwartość i chęć nauki zagadnień technicznych, analitycznych oraz procesów sprzedażowych w branży IT
  • duża kultura komunikacyjna, umiejętność pracy w różnych zespołach, w tym zdalnie
Mile widziane:
  • student ostatniego roku/absolwent kierunków związanych z marketingiem,
  • doświadczenie w pracy w start-up`ie,
  • znajomość WordPress.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • po okresie próbnym ubezpieczenie medyczne i pakiet sportowy,
  • szkolenia produktowe oraz marketingowe,
  • partnerstwo i wsparcie zespołu,
  • możliwość awansu zawodowego oraz rozwoju osobistego w obszarach działalności firmy.
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Soneta sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. J. Kustronia 44A, dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Oświadczam, iż dane zostały podane dobrowolnie i zapoznałam/zapoznałem się z klauzulą informacyjną oraz pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich usunięcia lub poprawienia. Jestem świadomy, iż moja zgoda może być w każdym czasie odwołana.

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Soneta sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. J. Kustronia 44A, dla potrzeb przyszłych rekrutacji (przez okres 1 roku). Oświadczam, iż dane zostały podane dobrowolnie i zapoznałam/zapoznałem się z klauzulą informacyjną oraz pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich usunięcia lub poprawienia. Jestem świadomy, iż moja zgoda może być w każdym czasie odwołana.