kandydatów

Etat Starszy lider ds. doświadczeń pracowników

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Starszy lider ds. doświadczeń pracowników
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/7787
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie funkcjonalnymi i emocjonalnymi spostrzeżeniami w trakcie podróży pracownika jako momentami, które mają znaczenie, zapewniając, że są one aktualizowane i udostępniane zespołom P&C i właścicielom działań.Działanie w charakterze czynników zakłócających, skupianie uwagi Właścicieli Produktów i zespołów projektowych na wynikach EX w oparciu o ilościowe i jakościowe spostrzeżenia.Odpowiedzialność za tworzenie, zarządzanie i utrzymywanie wszystkich zestawów EX, w tym map E2E.Pełnienie funkcji właścicieli produktów w odniesieniu do konkretnych produktów lub narzędzi istotnych dla rozwoju sposobu myślenia i działania w kontekście EX.Współpraca z zespołami produktowymi w celu zapewnienia, że zaległości i mapa drogowa są dostosowane do dostarczania priorytetowych ulepszeń EX.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, nauki humanistyczne

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe: min. 7-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie rozwoju i/lub szkoleń, praca w ramach międzynarodowej korporacji/międzynarodowym środowisku będzie dodatkowym atutem

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 13 334 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie