kandydatów

Etat Pracownik biurowy

Firma: Garmond Press S.A. miejsce pracy: Kraków

Garmond Press to jeden z największych dystrybutorów prasy w Polsce.

Jesteśmy obecni na polskim rynku od 30 lat, codziennie dostarczamy prasę do 20 000 lokalizacji,

w naszej ofercie posiadamy 5 000 tytułów. Więcej o nas na www.garmondpress.pl

Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Kraków

umowa zlecenie (20 godzin tygodniowo)

Opis stanowiska:
  • kompleksowa obsługa zleceniobiorców,
  • sporządzanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych,
  • bieżąca archiwizacja dokumentów.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość programów Symfonia Kadry i Płace,Płatnik
  • sumienność i dobra organizacja pracy,
  • umiejętność współpracy oraz komunikatywność.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie z 30-letnią tradycją,
  • pomoc w procesie wdrożenia.
Garmond Press S.A. jest innowacyjnym kolporterem obecnym na polskim rynku od 30 lat.
Codziennie z dostarczaną przez nas prasą docieramy do każdego, najmniejszego miasta w Polsce.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 21-10-2021
Wyświetleń: 186