kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. wsparcia IT

Firma: Marketing Investment Group miejsce pracy: Kraków

Jeśli potrafisz przełożyć techniczne zagadnienia na prosty język,

lubisz pracę z klientem

i chcesz się rozwijać w IT

aplikuj do nas – właśnie rozbudowujemy nasz Helpdesk i szukamy osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. wsparcia IT
Miejsce pracy: Kraków
TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Bezpośrednia pomoc pracownikom firmy w ramach I linii wsparcia IT
  • Instalowanie i konfiguracja sprzętu komputerowego
  • Zarządzanie ewidencją sprzętu IT
  • Konfigurowanie i monitorowanie infrastruktury oraz systemu IT
  • Praca przy dużych i znanych markach oraz sklepach internetowych
NASZE WYMAGANIA:
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikacje w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość systemów Windows
  • Podstawowa wiedza o sieciach i systemach komputerowych
  • Samodzielność i dobra organizacja własnej pracy
MILE WIDZIANE:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość Active Directory
NASZA OFERTA:
  • zniżki na markowe produkty w naszych salonach
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatna opieka medyczna
  • pakiet sportowy OK system
  • profesjonalne wdrożenie
  • nieformalny dress code
  • udział w inicjatywach charytatywnych
  • work-life balance
  • świetna atmosfera oparta na życzliwości, szacunku i wzajemnej pomocy
  • eventy firmowe
  • miłe upominki na różne okazje