kandydatów

Etat Specjalista do spraw kadr

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Specjalista do spraw kadr
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/7757
OBOWIĄZKI:
Kompleksowa obsługa w zakresie kadr i płac (nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi), tj.:1) prowadzenie pełnej dokumentacji związanej z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników oraz prowadzenie pełnej dokumentacji w trakcie zatrudnienia zgodnie z obowiązującymi przepisami,2) rozliczanie wynagrodzeń, zwolnień lekarskich i innych nieobecności sporządzanie list płac,3) obsługa w zakresie ubezpieczeń społecznych (ZUS) zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników, sporządzanie deklaracji rozliczeniowych,4) sporządzanie deklaracji PFRON i dobrowolnego ubezpieczenia grupowego pracowników,5) terminowe i na bieżąco uzupełnianie danych w Systemie Informacji Oświatowej SIO6) prowadzenie dokumentacji awansów zawodowych nauczycieli,7) obsługa programu Vulcan moduły Kadry i Płace,8) obsługa programu Płatnik,9) obsługa Systemu Informacji Oświatowej10) znajomość przepisów:- Kodeks Pracy,- ustawa o systemie ubezpieczeń społecznych,- ustawa zasiłkowa,- ustawa podatek dochodowy od osób fizycznych- ustawa Prawo Oświatowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw kadr
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

preferowane wykształcenie kierunkowe kadry/płace2) doświadczenie zawodowe: mile widziana praca na podobnym stanowisku w szkole3) umiejętności: umiejętności pozwalające na wykonywanie czynności opisanych w pkt. 24 ogólnym zakresem obowiązków

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie