kandydatów

Etat Pracownik biurowy i administracyjny

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracownik biurowy i administracyjny
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/7659
OBOWIĄZKI:
organizacja pracy biurowej, kontakt z klientami firmy, organizacja grafików, doglądanie pracy pracowników firmy, korespondencja bieżąca, organizacja spotkań i konferencji, prowadzenie kalendarza, przygotowywanie sprawozdań, raportów i prezentacji, katalogowanie i archiwizacja faktur, przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami klientów, telefoniczna obsługa klientów, obsługa sprzętów biurowych,przygotowywanie umów oraz innych dokumentów firmowych, uzupełnianie baz danych, komunikacja z innymi firmami i partnerami, obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej (także przesyłek kurierskich), dbanie o właściwy obieg dokumentów i przepływ
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: ormiański, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : obsługa komputera ( programy World, Excell, Power Point), faksu, kserokopiarki, drukarek skanerów, binderów, laminatorów[Inne] : mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - 6 miesięcyznajomość języka wymagana ze względu na pracę w zespole obcokrajowców posługujących się językiem ormiańskim oraz znajomość języka rosyjskiego ze względu na kontakty biznesowepraca na terenie całej Polski - delegacje oraz możliwe wyjazdy za granicę- Armenia, Ukraina, Białoruś

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie