kandydatów

Etat Koordynator ds. programu Erasmus+

Firma: Stowarzyszenie SIEMACHA miejsce pracy: Kraków

Stowarzyszenie SIEMACHA istnieje 27 lat. Prowadzimy placówki wsparcia dziennego, placówki całodobowe, poradnie terapeutyczne. Naszym celem jest wspieranie w rozwoju osobistym, niwelowanie deficytów i rozwijanie potencjału młodych ludzi. Działamy w obszarze edukacji. Od ponad 10 lat w duchu przedsiębiorczości społecznej prowadzimy obiekty sportowe w Krakowie, Tarnowie, Odporyszowie.

Koordynator ds. programu Erasmus+
Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:
  • planowanie i koordynowanie działań w stowarzyszeniu na potrzeby spełnienia wymogów merytorycznych i organizacyjnych programu Erasmus+,
  • koordynowanie działań związanych z wnioskowaniem i obsługą programu Erasmus+,
  • opracowywanie wniosków o dofinansowanie działań w programie Erasmus+,
  • opracowywanie zasad realizacji programu Erasmus+ na potrzeby wewnętrzne stowarzyszenia,
  • przygotowywanie i prowadzenie rekrutacji uczestników działań w programie Erasmus+,
  • sporządzanie raportów i sprawozdań na potrzeby zewnętrzne oraz wewnętrzne stowarzyszenia,
  • opracowywanie materiałów informacyjnych nt. prowadzonych programów międzynarodowych,
  • prowadzenie korespondencji z interesantami w j. polskim i w j. angielskim,
  • przygotowywanie dokumentów rozliczających środki z obsługiwanych programów,
  • współpraca z instytucjami kontrolnymi podczas prowadzonych kontroli i audytów,
  • przygotowywanie dokumentów do prowadzonych czynności kontrolnych.
Opis kandydata:
  • wykształcenie wyższe;
  • wymagane doświadczenie w organizowaniu działań w programie Erasmus+, wnioskowaniu o środki, rozliczaniu środków z Erasmus+,
  • bardzo dobra znajomość edukacyjnych programów międzynarodowych, w szczególności programu Erasmus+;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2+/C1);
  • bardzo dobre umiejętności redagowania tekstów;
  • wysokie kompetencje organizacyjne,
  • zdolności komunikacyjne szczególnie w obszarze zbierania informacji oraz współpracy
    z klientami zewnętrznymi oraz wewnętrznymi;
  • wysoka kultura osobista;
  • mile widziana znajomość programów graficznych.
Oferujemy:
  • umowę o pracę (lub do uzgodnienia),
  • przyjazne środowisko pracy;
  • niezbędny sprzęt służbowy;
  • pakiet sportowy z dofinansowaniem socjalnym.