kandydatów

Etat Analityk Finansowy

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 5818431, z dnia 2021-10-18

Klient portalu Praca.pl

Dla naszego Klienta poszukujemy:

Analityk Finansowy

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • gromadzenie, analiza i raportowanie danych finansowych
  • planowanie finansowe i kontrolowanie realizacji budżetów
  • ścisła współpraca z Kontrolerem Finansowym
  • ścisła współpraca z Zarządem

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku ekonomicznym lub finansowym
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2-3 lata
  • wiedza z zakresu analizy finansowej i rachunkowości zarządczej
  • doświadczenie w tworzeniu raportów na potrzeby zarządcze
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność sprawnego analizowania danych i wyciągania wniosków
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel oraz Power Point
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • udział w ciekawych i pełnych wyzwań projektach z zakresu controllingu i analizy finansowej
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet socjalny