kandydatów

Etat Asystent ds. Rekrutacji

Firma: Sizeer miejsce pracy: Kraków

Jeśli lubisz ludzi,

chcesz zdobywać doświadczenie w obszarze rekrutacji,

i rozwijać się w dynamicznym i otwartym środowisku

aplikuj  – poszukujemy osoby na stanowisko

Asystent ds. Rekrutacji
Miejsce pracy: Kraków
Twój zakres obowiązków:
  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych – początkowo na stanowiska asystenckie, a docelowo – specjalistyczne
  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów metodą direct search
  • Dbanie o doskonały candidate experience
  • Budowanie i zarządzanie bazą kandydatów
  • Rekomendowanie kandydatów do zatrudnienia
  • Budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi
  • Realizowanie zadań administracyjnych w zakresie HR, m.in. związanych z benefitami pracowniczymi
  • Dbałość o najwyższą jakość procesów biznesowych według standardów Firmy
  • Praca przy dużych i znanych markach w branży modowej, w międzynarodowym środowisku
Nasze wymagania:
  • Wiedza na temat różnych metod pozyskiwania kandydatów
  • Język angielski na poziomie minimum B2
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Zdolności analityczne
  • Samodzielność, zaangażowanie i zorientowanie na rezultat
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe (psychologia, socjologia, ZZL)
Nasza oferta:
  • Możliwość rozwoju w różnych obszarach HR
  • Zniżki na markowe produkty w naszych salonach
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet sportowy OK system
  • Profesjonalne wdrożenie
  • Nieformalny dress code
  • Udział w inicjatywach charytatywnych
  • Work-life balance
  • Świetna atmosfera oparta na życzliwości, szacunku i wzajemnej pomocy
  • Eventy firmowe
  • Miłe upominki na różne okazje

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 15-10-2021
Wyświetleń: 157