kandydatów

Etat Pracownik biurowy / sekretariatu

Firma: PERFEKT ISOLIERUNG Ltd. Polska Spółka komandytowa miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 5817567, z dnia 2021-10-15

Perfekt Isolierung Ltd. Polska Spółka komandytowa

Zajmujemy się montażem izolacji termicznej na dużych obiektach przemysłowych

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik biurowy / sekretariatu

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • Kontakt z zagranicznymi hotelami i rezerwacja noclegów
  • Obsługa biura
  • Koordynowanie obiegu dokumentacji wewnętrznej

Wymagania

  • Wykształcenie średnie
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego
  • Znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość MS Office
  • Kultura osobista i zdolności komunikacyjne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole