kandydatów

Etat Projektant Instalacji Elektrycznych

Firma: Eko elprom Sp. zo.o. miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 5797962, z dnia 2021-10-13

Firma Eko Elprom Sp. z o.o.

Biuro projektowe branży elektrycznej - opracowujemy branże elektryczną kompleksowo w całym zakresie (elektryka, niskieprądy, automatyka oraz telekomunikacja). Ambitne projekty na terenie całego kraju.

Projektant Instalacji Elektrycznych

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • Opracowywanie projektów instalacji elektrycznych
  • Wykonywanie prac projektowych zgodnie z wytycznymi Klienta oraz obowiązującymi przepisami i normami prawnymi
  • Współpraca z Klientem, organami jednostek samorządowych oraz gestorami sieci

Wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość programu AutoCAD
  • Wykształcenie wyższe techniczne: Elektrotechnika, Elektronika, Energetyka lub pokrewne
  • Umiejętność pracy w zespole oraz sumienność

Oferujemy

  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Jasne zasady i warunki pracy - umowa o pracę
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego - uczestnictwo w ciekawych projektach

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 13-10-2021
Wyświetleń: 269