kandydatów

Etat Starszy analityk finansowy

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Starszy analityk finansowy
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/7417
OBOWIĄZKI:
Pełnienie funkcji Finance Business Partner dla organizacji komercyjnej. Analizuje wymagania napływające z biznesu i przedstawia prognozy i rekomendacje. Odpowiada za operacje finansowe na danym kontynencie, regionie, kraju lub jednostce biznesowej w ramach tych jednostek. Nadzorowanie analizy P&L, prognozowanie kwartalne i raportowanie zamówień, cen, zaległości, przychodów, marż i gotówki w zakresie usług i produktów. Współpraca z działem kredytów i windykacji w celu zwiększenia wydajności gotówkowej. Współpraca z liderem sprzedaży w zakresie przeglądu i zatwierdzania umów handlowych. Wspieranie planowania i budżetowania zatrudnienia. Prowadzenie raportów zamknięcia kwartału. Ustalanie limitów sprzedaży, jak również kierowanie efektywnością sił sprzedaży i inwestycji. wykonywanie doraźnych analiz strategicznych w celu wspierania rozwoju i zwiększania marży.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: finanse, ksiegowość, zarządzanie biznesem
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: turecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

min. 5 lat doświadczenia zawodowego w zakresie finansów (gł. jako analityk finansowy/kredytowy), znajomość języka tureckiego na poziomie biegłym, języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (praca w międzynarodowym środowisku)

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 12 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie