Etat Lektor języka angielskiego native speaker z językiem arabskim jako językiem wykładowym

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Lektor języka angielskiego native speaker z językiem arabskim jako językiem wykładowym
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/6921
OBOWIĄZKI:
NAUCZANIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO JAKO NATIVE SPEAKER TEGO JĘZYKA, NAUCZANIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO Z JĘZYKIEM ARABSKIM JAKO JĘZYKIEM WYKŁADOWYM WYMIAR CZASU PRACY MIN. 9,5 H/TYDZIEŃWysokość wynagrodzenia (brutto w zł) 42,60 zł brutto za 60 min zajęć w przypadku kursów indywidualnych i 46,85 zł brutto za 60 min zajęć w przypadku kursów grupowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: arabski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

poziom wykształcenia: WYŻSZE, absolwentka lub absolwent (lub osoba, która wkrótce ukończy studia) studiów magisterskich filologii angielskiej - specjalizacja nauczycielska - z biegłą znajomością języka angielskiego na poziomie C2, wykorzystanie metody nauczania CLIL w pracy z dziećmi w młodszym wieku i młodzieżą na poziomie A1 lub A2 języka angielskiego bez używania języka polskiego do komunikacji , uprawnienia: uprawnienia do nauczania języka angielskiego, doświadczenie: praktyczne doświadczenie w nauczaniu uczniów szkół średnich w wymiarze minimum 80 godz.,minimum roczne doświadczenie w nauczaniu dzieci i dorosłych języka angielskiego, minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu grup języka angielskiego biznesowego dla zespołów korporacyjnych, doświadczenie w pracy z wykorzystaniem metody nauczania CLIL w pracy z dziećmi w młodszym wieku i młodzieżą na poziomie A1 lub A2 języka angielskiego bez używania języka polskiego do komunikacji , znajomość języków obcych (poziom wg skali CEFR) JĘZYK ANGIELSKI C2 -NATIVE SPEAKER, JĘZYK ARABSKI C2 NATIVE SPEAKER

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 42,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie