kandydatów

Etat Kierownik gospodarczy

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kierownik gospodarczy
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/7379
OBOWIĄZKI:
1) Prowadzenie wszystkich spraw związanych z Zamówieniami Publicznymi zgodnie z Ustawą o Zamówieniach Publicznych,2) Prowadzenie pełnej dokumentacji prac remontowych, naprawczych, inwestycyjnych i nadzór nad ich prawidłowym wykonaniem,3) Organizacja przeglądów technicznych budynku. Prowadzenie książki obiektu,4) Sporządzanie sprawozdań dotyczących inwestycji, remontów, aktualizowanie danych w ZSZO i SIO oraz wykonywanie innych sprawozdań, opracowań, zestawień wg potrzeb,5) Naliczanie ekwiwalentu za odzież roboczą pracowników,6) Realizacja zaopatrzenia w materiały eksploatacyjne i wyposażenia placówki,7) Organizacja, nadzór i sporządzanie harmonogramu robót dot. usuwania pilnych usterek, napraw i prac bieżących na terenie szkoły,8) Prowadzenie ewidencji i dokumentacji majątku w programie ZSZO:- środków trwałych,- wartości niematerialnych,- wyposażenia,- ewidencja kasacji sprzętu zużytego,- dokumentacja utylizacji sprzętu,- wprowadzanie faktur zakupu do ZSZO- wprowadzanie zużycia mediów do ZSZO9) Sporządzanie i aktualizacja wywieszek inwentarzowych sprzętu szkolnego,10) Merytoryczna kontrola dokumentów przekazywanych do księgowości,11) Współuczestnictwo w projektowaniu budżetu w zakresie wydatków administracyjnych, gospodarczych i remontowych.12) Terminowe wykonywanie doraźnie zleconych przez Dyrektora zadań wynikających z potrzeby zapewnienia prawidłowego funkcjonowania szkoły.13) Rozliczanie czasu pracy kierowcy oraz pracowników zatrudnionych w kuchni.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierownik działu administracyjno-gospodarczego (wymagany staż - lata: 6)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

1. Wymagania formalne: 1) Spełnienie wymagań określonych w art. 6 ustawy o pracownikach samorządowych z dnia 21 listopada 2008 roku (tekst jednolity Dz. U. z 2018 r., poz. 1260 z późn. zm.), 2) Wymagania kwalifikacyjne zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 15 maja 2018 roku w sprawie wynagrodzenia pracowników samorządowych (Dz U poz. 936 i 2437) w zakresie wykształcenia i stażu pracy czyli spełnienia jednego z niżej wymienionych warunków: -posiada wykształcenie wyższe o specjalności umożliwiającej wykonywanie zadań na tym stanowisku i co najmniej 2 letni staż pracy, -posiada wykształcenie średnie umożliwiające wykonywanie zadań na tym stanowisku i co najmniej 6 letni staż pracy. 3) posiada stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie i wykonywanie zadań na danym stanowisku. 2. Wymagania dodatkowe 1) Znajomość regulacji prawnych w zakresie: administracji samorządowej, kodeksu postępowania administracyjnego, ustawy o zamówieniach publicznych, ustawy o finansach publicznych, ustawy o rachunkowości i sprawozdawczości budżetowej, prawa oświatowego, prawa budowlanego oraz przepisów wykonawczych do tych ustaw, 2) Znajomość obsługi Zintegrowanego Systemu Zarządzania Oświatą (moduł majątek) oraz sprawozdawczości oświatowej (SIO), 3) Obsługa programów komputerowych ( pakiet Microsoft Office), 4) Kultura osobista i umiejętność reprezentowania placówki w kontaktach z instytucjami, 5) Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność organizacji pracy własnej, umiejętność analitycznego myślenia,6) umiejętność wykonywania planów, opracowań i sprawozdań, 7) Skrupulatność, dokładność, terminowe wykonywanie prac.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

1 400 - 2 275 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie