Etat Pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/7376
OBOWIĄZKI:
Czynności związane z obsługiwaniem maszyn pakujących i stosowanych w przemyśle - kontrolą jakości, - pozostałe czynności na linii produkcyjnej, sortowanie, nadzorowanie maszyn i urządzeń stosowanych do pakowania kosmetyków, sprzątanie stanowiska pracy, sortowania kosmetyków, usuwania braków, dostępność, praca w dni wolne, praca w nocy, siła fizyczna.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

szybkość reakcji, bardzo dobre zdolności manualne, precyzyjność, dźwiganie ciężarów, siła i sprawność fizyczna, gotowość do pracy w systemie zmianowym po 12 h, praca w godzinach nocnych, wymagane orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych, przez wzgląd na pracę przy produkcji kosmetyków, brak nałogów

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie