kandydatów

Etat Menedżer, ttop gra

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Menedżer, ttop gra
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/7323
OBOWIĄZKI:
Global Risk Analytics (GRA) to globalny zespół odpowiedzialny za projektowanie modeli i zarządzanie szerokimi klasami ryzyka finansowego i operacyjnego w HSBC. Role TTOP GRA są odpowiedzialne za modelowanie i kontrole analityczne obejmujące projektowanie, rozwój, wdrażanie, optymalizację i walidację modeli ryzyka handlowego, skarbowego lub operacyjnego. Posiadacze ról zapewniają analizy w celuidentyfikacji zagrożeń, nowych trendów ryzyka, informacji zarządczych, prognoz i rekomendacji modeli lub zmian kontrolnych w celu ich rozwiązania. Działania mogą wspierać cele regulacyjne i pozaregulacyjne. Zakres kompetencji Menedżera TTOP GRA może dodatkowo obejmować następujące czynności:Omawianie wyników w modelach ryzyka. Zapewnianie przestrzegania ładu wewnętrznego i regulacji mających zastosowanie do modeli ryzyka.Koordynacja i zarządzanie przydzielonymi projektami modeli ryzyka; zazwyczaj projekty o umiarkowanej skali. Pełnienie roli eksperta merytorycznego w ramach zespołu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

poziom wykształcenia: wyższe, kierunek wykształcenia: preferowane w dziedzinie ilościowej, takiej jak inżynieria finansowa / matematyka / fizyka / inżynieria, doświadczenie zawodowe: Minimum 2 lata doświadczenia w branży finansowej, dobre zrozumienie matematyki finansowej, analizy matematycznej, statystyki i algebry liniowej, dobre zrozumienie miar ryzyka i wyceny instrumentów pochodnych, doświadczenie branżowe w programowaniu, umiejętność prezentacji wyników analitycznych w przejrzysty sposób, znajomość kluczowych wymogów prawnych, dodatkowym atutem są kwalifikacje zawodowe, takie jak certyfikaty FRM lub CFA, znajomość języków obcych: język angielski płynny w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 14 423 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie