kandydatów

Etat Menedżer ds. analizy danych

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Menedżer ds. analizy danych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/7284
OBOWIĄZKI:
Dążenie do zrozumienia problemów lub pytań biznesowych hipotezy, na które można odpowiedzieć za związanych z ludźmi i pomoc w przekształceniu ich w rzeczywiste pomocą danych. Współpraca z pracownikami i zidentyfikowanymi interesariuszami w celu identyfikacji odpowiednich zbiorów danych. Łączenie danych o ludziach z innymi zestawami danych, a także z danymi i badaniami zewnętrznymi, aby pomóc liderom biznesowym zrozumieć problemy związane z ludźmi i podjąć odpowiednie działania. Przeprowadzanie eksperymentów, testowanie hipotez, analiza danych eksploracyjnych, wizualizacja i przygotowanie modeli. Prezentowanie wyników badań kierownictwu i innym interesariuszom za pośrednictwem różnych uzgodnionych środków przekazu, przy jednoczesnym przekazywaniu informacji technicznych kolegom z działu technicznego. Współpraca i szeroka komunikacja w ramach zespołu analityki personalnej, HR, IT (EAD) i biznesu w celu rozszerzenia zakresu danych i publikowania analiz. Zapewnienie stosowania odpowiednich metodologii w celu złagodzenia wszelkich skutków wynikających z tendencyjnych źródeł danych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: statystyka, ekonomia, matematyka

Wymagania inne:

minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze modelowania/ analizy danych, w tym min 1 rok na stanowisku menedżera/ kierownika, znajomość pakietu MS Office ( Word, Excel, Outlook, Project, PowerPoint), znajomość języków programowania Python, C, Scala, znajomość SAP (Biznes), znajomość PowerBI, umiejętność tworzenia i zarządzania modelami danych, zdolność tworzenia systemów analizy biznesowej, umiejętności analityczne i statystyczne w dziedzinie HR, umiejętność budowania zaufania i współpracy z interesariuszami, umiejętność kierowania zespołem i zarządzania projektami, doświadczenie w zakresie uczenia maszynowego i analizy statystycznej.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 21 280 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie