kandydatów

Etat Pracownik restauracji

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracownik restauracji
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/7271
OBOWIĄZKI:
Obszar produkcji: praca przy grilu, frytownicach, tosterach oraz garnirowaniu, uzupełnienie zapasów, przygotowywanie produktów (np. kanapek, sałatek, deserów ) i półproduktów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń, obszar sprzedaży: przygotowywanie deserów oraz napojów zimnych i gorących, obsługa kasy związana z odpowiedzialnością za mienie powierzone na tym stanowisku z obowiązkiem zwrotu albo wyliczenia się, przyjmowanie, zastawianie i wydawanie zamówień, uzupełnianie zapasów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urzadzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń, prace magazynowe oraz prace przygotowywawcze przed otwarciem i po zamknięciu restauracji oraz dostawy na obszar kuchni i serwisu, sala restauracyjna: prace porządkowe, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, sprzętów i części sanitarnej, prace porządkowe w restauracji i na terenie zewnętrznym wokół restauracji zgodnie z dyspozycjami pracodawcy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

książeczka Sanepid, doświadczenie w restauracjach Mc Donald's min. 1 miesiąc

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie