Etat Controlling & planning specjalist ( specjalista ds. kontrolingu i planowania)

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Controlling & planning specjalist ( specjalista ds. kontrolingu i planowania)
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/7158
OBOWIĄZKI:
PRZEPROWADZANIE ANALIZY WYNIKÓW BIZNESOWYCH W PORÓWNANIU Z BUDŻETEM ORAZ PROGNOZ I BENCHMARKINGU KLUCZOWYCH WSKAŹNIKÓW WYDAJNOŚCI Z PARTNERAMI ZEWNĘTRZNYMI I WEWNĘTRZNYMI. WSPÓŁPRACA Z INNYMI SPECJALISTAMI FINANSOWYMI W DZIAŁACH/REGIONACH/KRAJACH I FUNKCJACH W CELU ZROZUMIENIA I ANALIZY CZYNNIKÓW WPŁYWAJĄCYCH NA WYNIKI FINANSOWE ORAZ IDENTYFIKACJI TRENDÓW. PRZYGOTOWYWANIE RÓŻNYCH ANALIZ FINANSOWYCH (NP. KOSZT/PRZYCHODY/BILANS). WSPIERANIE PRZYGOTOWANIA ODPOWIEDNIEJ SPRAWOZDAWCZOŚCI FINANSOWEJ ORGANIZACJI, PLANOWANIA BIZNESOWEGO, BUDŻETOWANIA I PROGNOZOWANIA ORAZ WALIDACJI POPRAWNOŚCI DANYCH FINANSOWYCH I INFORMACJI BIZNESOWYCH ORAZ RAPORTÓW POPRZEZ PRZEPROWADZANIE UZGODNIEŃ I PRZEGLĄDÓW WYJĄTKÓW. DOSTARCZANIE INFORMACJI ZARZĄDOWI POPRZEZ GROMADZENIE I PODSUMOWYWANIE DANYCH, PRZYGOTOWYWANIE RAPORTÓW, PREZENTACJĘ WYNIKÓW I ANALIZĘ. OPTYMALIZACJA WŁASNEJ WYDAJNOŚCI W CELU ZWIĘKSZENIA PRODUKTYWNOŚCI, REKOMENDOWANIE ZMIAN STANDARDÓW PROCESÓW I PROCEDUR, IDENTYFIKACJA OBSZARÓW DO STANDARYZACJI PROCESÓW/RAPORTÓW. PROJEKTOWANIE I WDRAŻANIE PROCESÓW I KONTROLI W RAMACH WŁASNEGO OBSZARU ODPOWIEDZIALNOŚCI ZGODNIE Z WYMAGANIAMI GRUPY I JEDNOSTKI. UTRZYMYWANIE WŁAŚCIWEJ ŚCIEŻKI AUDYTU I DOKUMENTACJI, ZAPEWNIENIE PRZYGOTOWANIA I AKTUALIZACJI SOP, ZAPEWNIENIE ŚWIADCZENIA USŁUG W RAMACH UZGODNIONYCH SLA I KPI.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: finanse i bankowość
Język: hiszpański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

2 lata doświadczenia na stanowisku Controlling & Planning Specjalist, znajomość procesow księgowych, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność pracy wielozadaniowej, zdolność do pracy w środowisku międzynarodowym,

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie