kandydatów

Etat Pracownik produkcyjny (o)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie miejsce pracy: Niepołomice

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pracownik produkcyjny (o)
Miejsce pracy: Niepołomice
Numer: StPr/21/3448
OBOWIĄZKI:
prace związane z ubojem, rozbiorem, konfekcją drobiu, utrzymanie czystości na stanowisku pracy oraz w jego najbliższym otoczeniu, przenoszenie i przemieszczanie towarów, przestrzeganie zasad etyki, bezpieczeństwa i higieny pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Oferta pracy tymczasowej zgłoszona przez agencję zatrudnienia. Brak wymagań. Praca w Niepołomicach (zapewniony dojazd ze Staniątek) od pon. do pt. na dwie zmiany w godz.: I zmiana: 6.00-14.00, II zmiana: 14.00-20.00; możliwa praca w soboty i niedziele - płatne 100 %, praca na umowę zlecenie z wynagrodzeniem od 2zł - 29 zł/h brutto; następnie umowa na czas określony z wynagrodzeniem od 3 000 zł brutto plus dodatkowo płatna premia uznaniowa oraz posiłki regeneracyjne ( śniadanie + zupa oraz herbata i woda dostepna w trakcie pracy) Kontakt: Smart Projekt Sp. z o.o.; Pl. Dworcowy 3/5, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny 518 265 166.

Miejsce pracy:

Niepołomice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

21 - 29 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie