kandydatów

Etat Ksiegowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach miejsce pracy: Myślenice

Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
Ksiegowy
Miejsce pracy: Myślenice
Numer: StPr/21/1335
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie pełnej księgowości spółki z o.o.- odpowiedzialność za rozliczenie JPK_VAT7M- księgowanie faktur importowych, WNT- rozliczanie płatności w walutach obcychOsoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV na adres: a.woznica@plastiwell-international.com
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Certyfikat księgowy stwierdzający uprawnienie do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych
Uprawnienia: samodzielny księgowy
Uprawnienia: kompetencje do podjęcia i wykonania pracy na stanowisku Księgowy

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : - doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości spółki prawa handlowego[Umiejętność 1] : - wykształcenie z zakresu rachunkowości lub finansów

Miejsce pracy:

Myślenice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach