kandydatów

Etat Specjalista ds. zakupów (procurement specialist)

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Specjalista ds. zakupów (procurement specialist)
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/6711
OBOWIĄZKI:
Ustalenie długoterminowego strategicznego kierunku komercyjnego dla przypisanych kategorii usług biznesowych/konsultingowych, usług finansowych i usług prawnych.Wpływanie na interesariuszy biznesowych i szerszej kategorii.Wykorzystanie szczegółowej analizy i zrozumienia kategorii w celu dostarczenia wartości w kosztach, gotówce, jakości i dostawie. Struktura negocjacji handlowych, umów, SLA i całkowitego kosztu posiadania w sposób, który optymalizuje wydatki, koszty operacyjne, przepływy pieniężne i ryzyko. Praca na rynkach amerykanskich i wschodnich. Dostarczanie ekspertyz merytorycznych w złożonych kwestiach zakupowych, technicznych, prawnych i umownych.Zdefiniowanie zarządzania wokół najlepszych praktyk i polityk zakupowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Wysoka motywacja, aktywność, otwartość w stosunkach z ludźmi. Znajomość produktów Motoroli i rozwiązań w obszarze IT. Zaawansowana znajomość MS Excel (wliczając Pivot Tables), znajomość TIGERS, ORACLE, łańcucha dostaw. Doświadczenie w obsłudze klienta dziale zakupów. Ponad 2 lata zarządzania zamówieniami lub odpowiednie doświadczenie. Silna przedsiębiorczość. Doświadczenie w pracy w dużym, złożonym, globalnym biznesie. Doświadczenie w zarządzaniu złożonymi projektami sourcingu strategicznego i RFX. Umiejętność prowadzenia negocjacjacji kontraktowych bez wielu wskazówek prawnych. Możliwość obsługi złożonych umów w branzy IT. Doświadczenie w modelowaniu finansowym.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie