kandydatów

Etat Menedżer ds. zapewnienia zgodności

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Menedżer ds. zapewnienia zgodności
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/7027
OBOWIĄZKI:
- Uczestnictwo w planowych i pozaplanowych audytach wewnętrznych- Mapowanie procesów operacyjych banku iidentyfikowanie kluczowych kontroli wewnętrznych- Przeprowadzanie oceny procesów organizacyjnych pod kątem występowania istotnych ryzyk i efektywnościtowarzyszących im procesów kontroli- Wydawanie niezależnych opinii na temat jakościsystemów i procesów zarządzania ryzykiem,identyfikacja luk procesowych oraz naruszeń,formułowaniem ustaleń oraz wniosków audytowych- Przeprowadzanie analizy przyczynowo skutkowej wykrytych naruszeń w celu zlikwidownia źródła tych naruszeń oraz zapobiegania podobnym naruszeniom wprzyszłości- Monitorowanie obszarów wymagających usprawnieńoraz nadzorowanie sposobu wdrażania zaleceńdotyczących usprawnień w systemach zarządzania ryzykiem i kontroli wewnętrznej Budowanie relacji z kluczowymi partneramibiznesowymi w innych działach (np. Dział AudytuWewętrznego, tzw. Trzecia Linia Obrony)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: wyższe, kierunek wykształcenia: bankowość i finanse, prawo. Doświadczenie zawodowe: co najmniej 3 lat a doświadczenia w sektorzebankowym, w dziale operacji lub kontroli wewnętrznej. Umiejętności: Wiedza z zakresu walki z przestępczością finansową wynikającą z doświadczenia w pracy w sektorze bankowym lub doświadczenie w pracy z dokumetcją nakierowaną na dostrzeganie ryzyka i ewentualnych luk procesowych, Znajomość sektora finansowego a także wyzwań stojących przed globalną branżą, usług finansowych oraz zmieniających się wymogów oraz regulacji prawnych w dziedzinie rynków finansowych , Znajomość procesów zarządzania ryzykiem oraz technik audytowych. Uprawnienia: VBA, SQL , MS Office. Znajomość języków obcych:angielski z uwzględnieniem języka technicznego używanego w sektorze bankowym/finansowym i audycie, poziom znajomości: biegły w mowie i pismie , znajmość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 10 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie